AXA Sigorta Kırşehir Acentesi

ACENTE
ALP-ER SİGORTA HİZMETLERİ ARACILIĞI LTD.ŞTİ.
ADRES
ÇUBUK İŞ MERKEZİ NO:8 KAT:2 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON
386 2145002
FAKS
386 2145002
E POSTA


ACENTE
ÇAĞLAYANLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
ADRES
TERME CAD. BİRLİK APT. NO: 6/7 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON
386 2140000
FAKS
386 2140004
E POSTA


ACENTE
DEMİRBİLEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
ADRES
TERME CAD. KAPUCU 2 ÇARŞI ŞENAY APT. ALTI NO:3 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON
386 2140214
FAKS
386 2131933
E POSTA


ACENTE
HAYRULLAH ÇAKIR-ÇAKIR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ADRES
ATATÜRK CAD. AKAGÜNDÜZ APT.ALTI NO:20/1 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON
386 2132492
FAKS
386 2140170
E POSTA
AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur. AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.
Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.
AXA SİGORTA olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, acentelerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz

Şirketimiz, bağlı bulunduğu kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kar dağıtımını gerçekleştirmektedir. Kar dağıtımının belirlenmesinde, uzun vadeli grup stratejilerimiz, yatırım ve finansman politikalarımız, karlılık ve nakit pozisyonlarımız ve en önemlisi sermaye yeterlilik oranımız dikkate alınmaktadır. Şirketin Sermaye Yeterliliği'ne dair önümüzdeki yıllara yönelik yapılan tahminlere ve şirket hedeflerine paralel olarak kar dağıtımı kararları her sene Mart ayında yapılan Genel Kurul'da ortaklar tarafından verilmektedir.
Buna göre bağlı bulunulan mevzuat çerçevesinde hazırlanan ve bağımsız denetime tabii tutulmuş mali tablolarda yer alan net dönem karı ve yine ilgili mevzuat çerçevesinde hesaplanan "dağıtılabilir kar" üzerinden nakit veya bedelsiz hisse şeklinde kar dağıtımı yapılmaktadır.
Birikmiş toplamı ödenmiş sermayenin 20%sini geçmemek şartı ile şirket her sene vergi öncesi karının %5 oranında 1.yedek akçe, nakit dağıtılabilir karının da 1/11'i oranında 2.yedek akçe ayırmaktadır.


Müşteri Hizmetleri  0850 250 9999
Türkiye'deki AXA Sigorta Acenteleri 


Şehir
Şehir
Şehir

Kategoriler

  

Otobüs Bileti

Kargo Şirketi

Banka Şubesi

Akaryakıt İstasyonu

Uçak Bileti

İş Dünyası

Devlet Kurumu

Eğitim Kurumu

Sağlık Kurumu

Beyaz Eşya